אסף ליברמן

העיתונאי המוערך אסף ליברמן (קלמן-ליברמן, זמן אמת, בוקר טוב ישראל) חושף את הסודות שמאחורי אומנות הראיון והדרכים להשתמש בהם לאתגרי היום יום: מניהול משברים, דרך שיטות שיווק ועד משא-ומתן, עם דוגמאות מהאקטואליה הסוערת של ישראל.

איך מחלצים מפוליטיקאים את הסקופ הגדול הבא? מה יותר חשוב: לתכנן את השיחה או להקשיב ולאלתר?כיצד מצליחים להוביל ראיון עם עורכי דין ויועצי תקשורת מונחי מטרה וחדי לשון? האם ראיון הוא באמת זירת קרב בלי חוקים? אולי בעצם הכל מסוכם מראש? מה תפקידו של מראיין בעולם האקטואליה והשיח הציבורי?

אסף ליברמן- עיתונאי ואיש רדיו, מגיש את תכנית הרדיו “קלמן ליברמן” ברשת ב’ ואת תכנית התחקירים “זמן אמת” בכאן 11 בטלוויזיה.

החל את דרכו בתקשורת כחייל בגלי-צה”ל שם שימש במשך 3 שנים ככתב לענייני עבודה ורווחה ובמקביל כעורך חדשות. לאחר שחרורו המשיך בגל”צ כאזרח בתור עורך חדשות ראשי במקביל לעריכת תכניות כמו “בוקר טוב ישראל” עם מיכה פרידמן ו”נכון להבוקר” עם רפי רשף. במשך 5 שנים הגיש בתחנה הצבאית את התכנית “יהיה בסדר” אשר מסייעת למאזינים בבעיות ביורוקרטיות ובמאבקם ברשויות ובחברות פרטיות. כיהן גם כסגן ראש מחלקת החדשות בגל”צ וכרכז הכתבים. בתפקידו האחרון בגלי-צה”ל הגיש את “בוקר טוב ישראל”, יומן הבוקר של התחנה והתכנית המואזנת ביותר בגל”צ. במקביל, שימש כשליח גל”צ לבחירות הסוערות בארצות-הברית שבהן נבחר דונלד טראמפ לנשיאות. במשך 3 חודשים דיווח לארץ ממוקדי השידור בכל רחבי אמריקה.

שימש כעורך הראשי בעונה הראשונה של “היום בלילה”, הלייט-נייט של גורי אלפי בשידורי “קשת”, במקביל כותב כיום מאמרי פרשנות ב”מקור ראשון”. בנוסף, משדר מוזיקה ומראיין מוזיקאים בתחנת הרדיו 88.

סושיאל.