מיקי טריאסט

במאית, תסריטאית, עורכת ומוזיקאית

 • ב-2006 הקימה את הלייבל האלטרנטיבי 'דג-במים' ואת הלהקה 'TV Buddhas' יחד עם יובל הרינג.

  בשנים 2011–2007 יצאה עם להקתה לסיבובי הופעות ארוכים בצפון אמריקה ובאירופה, השתתפה בסרט הדוקומנטרי 'Band in the modern world' – שגולל את סיפורה של להקה בדרכים. 'TV Buddhas' זכתה להכרה באירופה ובישראל.

  במקביל כתבה טקסטים עבור האלבום "העולם אבד מזמן", והשתתפה וכתבה טקסטים לאלבום "השמעום שוקע", של ועדת חריגים.

  ב-2014, עם סיום לימודיה בסם שפיגל, החלה לעבוד בחטיבת התוכן של HOT וכיום משמשת כיועצת תוכן ועורכת תסריט של מספר פרויקטים בפיתוח.

  במסגרת שיתוף הפעולה עם HOT, ביימה, כתבה, ערכה והפיקה יחד עם אהרון גבע סדרת סרטונים מקוריים לדמויות 'רונן לוי' הניצב בסדרות, ו'מזל טוב הרפז' המאפרת. הסרטונים עלו בפלטפורמות השונות של HOT (שירות ה-VOD וחשבונות הפייסבוק, היוטיוב והאינסטגרם של החברה).

  יוצרת ומגישה לצד אהרון גבע את הפינה 'מה נחקר' בתוכנית 'מה נסגר?' עם רועי בר-נתן (כאן 11), שזכתה למאות אלפי צפיות ברשת ולביקורות אוהדות. ב-7 לילות נכתב: "התחקיר האמיתי פה זה מתי הם מקבלים עונה שלמה". טיים אאוט: "פינה מצוינת. מחמם את הלב לראות כל כך הרבה מושקע בדאחקה". ידיעות אחרונות: "פינת תחקירים סאטירית ומשובחת. פארודיה נהדרת, שמזכירה שבעידן האינטרנט צריך בסך הכל מצלמה ומוח מספיק מופרע".
   
  בימוי, עריכה ופסקול של הסרט הקצר 'ברכה' עבור HOT, יחד עם אהרון גבע והתסריטאית בת-אל מוסרי (שמשחקת בסרט לצד אורנה בנאי).  ב"ידיעות אחרונות" נכתב "מהסרטים המוצלחים והכנים ביותר". ב"הארץ" נכתב "סיפור מורכב שמפלרטט עם תחושת טירוף". ב"מעריב" נכתב "אסופה של רגעים קומיים שמכווצים את הלב ומעלים חיוך". ב"טיים אאוט" נכתב "חיווי מריר ואירוני על שבט אחים גם יחד הישראלי". בגלי צה"ל אמרה אילנה דיין: "לא יכלתי להוריד את העיניים מ'ברכה'. 12 דקות אחרי שהתחלתי כבר הייתי בלי נשימה".
   
  יוצרת ותסריטאית 'וואס' לצד טל מילר ואלעד כהן – סדרה בהליך פיתוח.

בימוי, עריכה ופסקול של הסרט זוכה פרס אופיר לסרט הקצר הטוב ביותר לשנת 2020, 'ברכה' (עבור HOT), יחד עם אהרון גבע והתסריטאית בת-אל מוסרי (שמשחקת בסרט לצד אורנה בנאי). 

ב"ידיעות אחרונות" נכתב "מהסרטים המוצלחים והכנים ביותר". ב"הארץ" נכתב "סיפור מורכב שמפלרטט עם תחושת טירוף". ב"מעריב" נכתב "אסופה של רגעים קומיים שמכווצים את הלב ומעלים חיוך". ב"טיים אאוט" נכתב "חיווי מריר ואירוני על שבט אחים גם יחד הישראלי". בגלי צה"ל אמרה אילנה דיין: "לא יכלתי להוריד את העיניים מ'ברכה'. 12 דקות אחרי שהתחלתי כבר הייתי בלי נשימה".

אהרון גבע​

במאי, תסריטאי, עורך ואיש תוכן

 בוגר מסלול תסריטאות, ביה"ס סם שפיגל לקולנוע וטלוויזיה. זוכה פרס יוהנה פרנר לבוגר בהצטיינות. התסריט הקצר שכתב השתתף באירוע התסריטרי של סם שפיגל. לקח חלק בהפקת כנס הקומדיה של ביה"ס, שנערך בסינמטק ת"א.

מאז שנת 2010 עובד בחטיבת התוכן של HOT.

במסגרת שיתוף הפעולה עם HOT, ביים, כתב, ערך והפיק יחד עם מיקי טריאסט סדרת סרטונים מקוריים לדמויות 'רונן לוי' הניצב בסדרות, ו'מזל טוב הרפז' המאפרת. הסרטונים עלו בפלטפורמות השונות של HOT (שירות ה-VOD וחשבונות הפייסבוק, היוטיוב והאינסטגרם של החברה).

יוצר ומגיש לצד מיקי טריאסט את הפינה 'מה נחקר' בתוכנית 'מה נסגר?' עם רועי בר-נתן (כאן 11), שזכתה למאות אלפי צפיות ברשת ולביקורות אוהדות. ב-7 לילות נכתב: "התחקיר האמיתי פה זה מתי הם מקבלים עונה שלמה". טיים אאוט: "פינה מצוינת. מחמם את הלב לראות כל כך הרבה מושקע בדאחקה". ידיעות אחרונות: "פינת תחקירים סאטירית ומשובחת. פארודיה נהדרת, שמזכירה שבעידן האינטרנט צריך בסך הכל מצלמה ומוח מספיק מופרע".

עורך תסריט בסדרה 'חנצ'י' של עליזה חנוביץ', שנמצאת בהליכי פיתוח (HOT / קסטינה הפקות).

במאי ועורך של הסרט הקצר 'ברכה' עבור HOT, יחד עם מיקי טריאסט והתסריטאית בת-אל מוסרי (שמשחקת בסרט לצד אורנה בנאי). ב"ידיעות אחרונות" נכתב "מהסרטים המוצלחים והכנים ביותר". ב"הארץ" נכתב "סיפור מורכב שמפלרטט עם תחושת טירוף". ב"מעריב" נכתב "אסופה של רגעים קומיים שמכווצים את הלב ומעלים חיוך". ב"טיים אאוט" נכתב "חיווי מריר ואירוני על שבט אחים גם יחד הישראלי". בגלי צה"ל אמרה אילנה דיין: "לא יכלתי להוריד את העיניים מ'ברכה'. 12 דקות אחרי שהתחלתי כבר הייתי בלי נשימה".

כותב מאמרים לאתר Mako, מגיש פינה בתוכנית 'מהצד השני עם גיא זהר' בכאן 11, ומגיש פינה בתוכנית של עינב גלילי ואור ישראלי ב-102FM – רדיו ת"א.
 

במאי ועורך של הסרט זוכה פרס אופיר לסרט הקצר הטוב ביותר לשנת 2020, 'ברכה' (עבור HOT), יחד עם מיקי טריאסט והתסריטאית בת-אל מוסרי (שמשחקת בסרט לצד אורנה בנאי).

 ב"ידיעות אחרונות" נכתב "מהסרטים המוצלחים והכנים ביותר". ב"הארץ" נכתב "סיפור מורכב שמפלרטט עם תחושת טירוף". ב"מעריב" נכתב "אסופה של רגעים קומיים שמכווצים את הלב ומעלים חיוך". ב"טיים אאוט" נכתב "חיווי מריר ואירוני על שבט אחים גם יחד הישראלי". בגלי צה"ל אמרה אילנה דיין: "לא יכלתי להוריד את העיניים מ'ברכה'. 12 דקות אחרי שהתחלתי כבר הייתי בלי נשימה".